Firmast

Kaubamärk ForMe tähendab Euroopa turu jaoks mõeldud tooteid, mis on loodud eesmärgil pakkuda klientidele mõistlike hindadega kasulikke majapidamistarbeid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks ja huvitavamaks. A.T.Links OÜ regisreerimis numbriga 10431190 on Eestis kaubamärgi ForMe ainuesindaja. Ettevõte A.T. Links OÜ tegeleb esmajärjekorras hulgimüügiga, kuid jaekliendil on ka võimalik osta meie toodeteid e-poest.

Tegeleme pidevalt oma tootevaliku laiendamisega ning järgime kodumasinate valdkonna kõige värskemaid uuendusi. Püüame pakkuda optimaalse hinna ja kvaliteedi suhte ning võimalikult soodsa hinnaga tooteid. On küll palju kõrgehinnalisi tooteid, kuid paljud meist eelistavad madalat hinda ja võimalust uuendada oma kodutarbeid tihedamini. Pakume soodsaid tooteid, mis on juhtivate tootjatega konkurentsivõimelised. 


Partneritele:

Meil on väga hea meel teha koostööd oma olemasolevate partneritega, kes esindavad meie tooteid oma poekettides ja e-poodides. Teeksime rõõmuga koostööd ka uute poodide ja e-poodidega. Oleme koostöös paindlikud ning meiega on lihtne leida ühist keelt ja kompromissi. Kui olete huvitatud koostööst meie ettevõttega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel: sales@formeonline.eu


Klientidele:

Meil on hea meel jagada oma töövilju nii praeguste kui ka tulevaste klientidega. Meie jaoks on väga oluline, et jagate meiega oma muljeid, soovitusi ja soove. Üheskoos saame meie tooted muuta paremateks, taskukohasemateks ja kasulikumateks. Saatke oma arvamused ja ettepanekud meie e-posti aadressile: sales@formeonline.eu

Ootame teid praeguste ja uute toodete uudistamiseks oma e-poodi. Kaupa saab osta nii meie e-poest kui ka edasimüüjatelt ja partneritelt, kes meie tooteid müügiks pakuvad.